O NÁS

Jan Slavíček

Řadu let se věnuji tématu „nástupnictví". Řeším ho hlavně ve firmách. Současně jsem si uvědomil, jak zásadní je tohle téma pro naši planetu a příští generace, které na ní teprve budou žít. Starat se o majetek, který máme k dispozici po dobu svého života, tak, abychom ho předali v lepším stavu, než jsme ho získali - to je VIZE projektu PROTWIN. Nenašel jsem ale nikoho, kdo by mi dokázal usnadnit správu opravdu celého majetku, udělal to dobře a nechtěl za to třetinu toho, o co se stará. Nenašel jsem, a tak jsme sestavili projekt PROTWIN - systém, který pomáhá udržet si přehled, dodává nadhled a umožňuje rozhodovat se z pozice skutečně dobrého hospodáře.

A když už to mám pohromadě, dám to k dispozici i tobě...

Jsem lídr projektu PROTWIN a jednatel firmy. Šest let jsem se věnoval privátnímu bankovnictví. Stojí za mnou tři roky zkušeností ze zahraničí (Austrálie, USA, Kanada, Chile). Mou největší vášní je rozvíjení firem a facilitace učících se organizací. Pracuji zejména s majiteli firem v oblasti předání firmy a M&A transakcí. V těchto oblastech mám více než dvacet let praxe. Současně se věnuji projektu PostCube.Lukáš Bednařík


Přehled svého majetku jsem si udržoval v excelové tabulce. Nevýhoda je, že jsem ji musel každý měsíc ručně aktualizovat, nesměl jsem na nic zapomenout a aby toho nebylo málo, některé věci s postupem času samovolně mění svoji hodnotu. Protwin tohle všechno řeší, rozšiřuje pojetí majetku a ukazuje další možnosti, jaké člověk má. Honzův projekt mě nadchl, už když jsem ho poprvé viděl.

Jsem konzultant projektu, zajišťuji technickou podporu a programování appky "MAJETKOVÉ DVOJČE."