O NÁS

Jan Slavíček

V testu mi vyšlo, že jsem BOJOVNÍK.

Dlouho jsem hledal někoho, kdo by se mi uměl postarat opravdu o celý majetek, udělal to dobře a nechtěl za to třetinu toho, o co se stará. Nenašel jsem, a tak jsem zabojoval a vymyslel PROTWIN - systém, co mi pomáhá udržet si přehled, dodává nadhled a umožňuje mi rozhodovat se z pozice skutečně dobrého hospodáře.

A když už to mám pohromadě, dám to k dispozici i tobě...

Jsem lídr projektu PROTWIN a jednatel firmy. Šest let jsem se věnoval privátnímu bankovnictví. Stojí za mnou tři roky zkušeností ze zahraničí (Austrálie, USA, Kanada, Chile). Mou největší vášní je rozvíjení firem a facilitace učících se organizací. Pracuji zejména s majiteli firem v oblasti předání firmy a M&A transakcí. V těchto oblastech mám více než dvacet let praxe.Jana Slavíčková

V testu mi vyšlo, že jsem KOUZELNÍK. Překládám si to jako KOUZELNICE.

Hodně intuice, málo systému a plánování. V Protwinu jsem tlumočnicí odborného jazyka do srozumitelnější řeči nás ostatních. Mám spousty otázek a pátrám po odpovědích, které budou nápomocné nám všem "nesystematickým snílkům".

Jsem také myšlenková inspirátorka projektu. V PROTWINU se starám o texty a zázemí webinářů.Lukáš Bednařík

V testu mi vyšlo, že jsem BADATEL.


Přehled svého majetku jsem si udržoval v excelové tabulce. Nevýhoda je, že jsem ji musel každý měsíc ručně aktualizovat, nesměl jsem na nic zapomenout a aby toho nebylo málo, některé věci s postupem času samovolně mění svoji hodnotu. Protwin tohle všechno řeší, rozšiřuje pojetí majetku a ukazuje další možnosti, jaké člověk má. Honzův projekt mě nadchl, už když jsem ho poprvé viděl.

Jsem konzultant projektu, zajišťuji technickou podporu a programování appky „MAJETKOVÉ DVOJČE."