CO JE MAJETKOVÉ DVOJČE?

Majetkové dvojče (property twin) je věrný obraz celého tvého majetku. Úplně všeho co vlastníš a co ti stojí  za zapamatování a připomínání. 

Majetkové dvojče je na rozdíl od tvé současné evidence majetku velmi přehledné, podobně jako bankovní výpis. Navíc ti však dává skvělou možnost celý svůj majetek OPRAVDU ŘÍDIT a rozhodovat o něm. Nabízí takové vychytávky jako je stanovení „První vůle" - to je označení toho, komu by měl konkrétní majetek připadnout v případě, že by se s tebou nečekaně něco stalo. 

Celý majetek znamená všech 24 kategorií. Nejen peníze, nemovitost a akcie. Ano, je jich opravdu tolik!

FYZIKCKÉ KARTY - HRA

Balíček 24 karet s návodem na použití. Každá z nich zobrazuje jednu z kategorií majetku. Jaký majetek je pro tebe nejdůležitější a proč?  Jejich pomocí si do připravené tabulky připravíš přehled o celém svém majetku.  Aby ti pak karty doma jen tak neležely, přiložíme návod na hru pro celou rodinu a užiješ si spoustu zábavy při cestě za společnými sny!

365,00 Kč

APLIKACE PROTWIN

Po úhradě ti pošleme údaje pro první přihlášení.  Za použítí aplikace zaplatíš jen 1 Kč denně.  Uvedená cena je předplatné na 6 měsíců. Po 6 měsících se tě zeptáme, jestli chceš pokračovat, nebo svůj on-line účet uzavřeš.  Objednej si aplikaci ještě dnes na celý rok a dostaneš od nás balíček fyzických karet zdarma, ať ti na začátek uděláme radost.  Nikdy není brzy začít...

182,00 Kč