CO JE MAJETKOVÉ DVOJČE?

Majetkové dvojče (property twin) je věrný obraz celého tvého majetku. Úplně všeho co vlastníš a co ti stojí  za zapamatování a připomínání. 

Majetkové dvojče je na rozdíl od tvé současné evidence majetku velmi přehledné, podobně jako bankovní výpis. Navíc ti však dává skvělou možnost celý svůj majetek OPRAVDU ŘÍDIT a rozhodovat o něm. Nabízí takové vychytávky jako je stanovení „První vůle" - to je označení toho, komu by měl konkrétní majetek připadnout v případě, že by se s tebou nečekaně něco stalo. 

Celý majetek znamená všech 24 kategorií. Nejen peníze, nemovitost a akcie. Ano, je jich opravdu tolik!

KARTY - FYZIKCKÝ PŘEHLED

Balíček 24 karet s návodem na použití. Každá z nich zobrazuje jednu z kategorií majetku. Jaký majetek je pro tebe nejdůležitější a proč? Základní práci s kartami zvládne každý a jestli budeš chtít jít hlouběji a stát se opravdu dobrým správcem svého majetku, můžeš zvolit variantu karet a semináře. 

360,00 Kč

APLIKACE PROTWIN

APLIKACE je zatím ještě ve vývoji. Předpoklad Beta verze - konec roku 2020.  Cena je za měsíční využití aplikace - na konci každého měsíce dostaneš výpis, podobně jako v bance. Tenhle ti však nabídne přehled o všem, co vlastníš.  Objednej si aplikaci ještě dnes na celý rok a dostaneš od nás balíček fyzických karet zdarma, ať se můžeš vrhnout do profi správy.  Nikdy není brzy začít...

36,00 Kč