BLOG

Do rukou se ti dostává set 32 unikátních karet ze kterých si můžeš sestavit své MAJETKOVÉ DVOJČE - PROTWIN (Property twin).

Ve zpětné vazbě od těch z vás, kdo jste kategorie majetku PROTWIN TESTOVALI prostřestřednictvím testuj.to se několikrát objevila potřeba mít lépe zmapované druhy majetku, které se řadí k jednotlivým kategoriím. Tady je malá inspirace příklady, protože druhů majetku je téměř nekonečné množství, tak dejte fantazii prostor.

Fyzické karty Protwin obsahují kromě 24 kategorií majetku také 4 krále a 4 královny. Králové představují archetypy, které tě mohou vést dál po cestě za sebepoznáním prostřednictvím symbolů majetku, který vlastníš. Královny zastupují výzvy, se kterými se my lidé setkáváme od nepaměti vlastní existence. I tady je struktura majetku, kterou se...

O Blogu

12.05.2021

Blog je prostorem pro důležité informace ke správě majetku. Je to místo inspirace, kde je možné najít doporučení expertů ke správě jednotlivých kategorií majetku. Najdeš tu také podněty k novému typu přemýšlení o tom, co majetek znamená a jak je o něm možné přemýšlet.